ART / Lithographs / Litograph in colors 13789402
nr 1378 9402
Peder Duke
(1938-2003), Sverige
Peder Duke (1938-2003), Sweden. Signed, numbered 73/200, dated 1993. Subject: 53x45, yttermått inklusive ram: 72x61,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 73/200, daterad 1993. Motivet: 53x45, yttermått inklusive ram: 72x61 cm
Peder Duke, born 1938 in Stockholm, dead 2003, Swedish painter and draughtsman.
800
SEK 700
Monday February 15 2021
at 20:12:31
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Robot)
600 kr
Peder Duke
Read more about Peder Duke